8 Mart InnoCampus Kadın Girişimciliği Paneli

Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi

 katkıları ile

InnoCampus Gaziantep’teki kadınların fikirlerini işe dönüştürmesi, yenilikçi ve yaratıcı potansiyellerini ortaya çıkarmaları konusunda cesaretlendirmek için InnoCampus Gaziantep Kadın Girişimciliği Paneli düzenliyor.

Gaziantep’te girişimci olmak isteyen tüm kadınlara ilham vermek, onları başarılı iş kadınlarıyla tanıştırmak, girişimci olmaları için teşvik etmek amacıyla, kadınlara, kadınların ilham olacağı ve dayanışma ruhuyla gerçekleşecek bu etkinlik 8 Mart 2017 tarihinde, Gaziantep Üniversitesi Mavera Kongre ve Sanat Merkezi’nde saat 14:00-17:00 arasında gerçekleşecek.

Etkinliğin amacı:

InnoCampus ilk günden beri kadınlar için kendi potansiyellerini gerçekleştirebilecekleri alanlar yaratmaya ve kadınların her alanda katılımcı olmasını sağlamaya çalışmıştır. 8 Mart günü yapılacak InnoCampus Kadın Girişimciliği Paneli ile daha çok kadına ulaşılması ve kadınların başarı öyküleri ile birbirlerine ilham olacağı bir alanın yaratılması amaçlanmıştır.

Etkinlik boyunca isteyen kadın girişimciler, kendi girişim fikirlerini InnoCampus Prototipleme Labaruaturarı’nda çalışma imkanına sahip olacaklardır. Etkinlik sadece üniversite öğrencilerine değil tüm Gaziantep halkına açık olacaktır.

Program:

Konuşmacılar:

Hülya Akkaya

AKORT Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı

Perihan Çöçelli

Per-Su Suni Deri Yönetim Kurulu Başkanı

Serpil Karuserci

DreamON Bridals Yönetim Kurulu Başkanı

Serpil Koyuncu

AKO Tekstil Yönetim Kurulu Üyesi

Film Gösterimi:

Etkinlik sonunda Sabancı Vakfı’nın düzenlediği Kadın Mültecileri konu alan Kısa Film Festivali’nin kazanan filmleri gösterilecektir. Tüm Gaziantep halkı davetlimizdir.

Gelişmelerden Haberdar Olmak İçin Takip Edin:

#InnoWithoutBorders | #InnoCampusKadınGirişimciliği | #IOMTurkey

Mültecilerin sorunlarına yaratıcı ve teknolojik çözümler üretmek için başvurmayı unutmayın!